Proti celulitidě a strijím


Hledáte vhodný krém proti celulitidě? Zkuste redukovat celulitidu a strije s pomocí produktů z revoluční řady značky Larens s obsahem biologicky aktivních peptidů a výtažků z řas. Tuto novinku si můžete vyzkoušet v salonu či  objednat online:

 

Thermo Active Body Spray 100ml

Revoluční sprej s recepturou založenou na látce mořského původu – jednobuněčné řase Tisochrysis lutea, která je zárukou trvalého zeštíhlení a odstranění celulitidy. Přípravek aktivuje proces spalování tuků v podkožní tukové tkáni, snižuje jeho přebytek a znovu modeluje postavu. Zeštíhlení doprovází obnovení napnutí, pevnosti a pružnosti pokožky a vyrovnání její struktury. Tento efekt je patrný již po 28 dnech pravidelného používání.

 

KOUPIT NYNÍ

 

Perfect Body Cream Slim Formula 200ml – limited edition

Multifunkční tělový krém, určený pro boj proti kožním defektům a nadbytečným centimetrům. Produkt je založen na receptuře BIOPEPTIDE COMPLEX a NUTRIVI vodě.Hlavní složka REGESTRIL® účinně redukuje strie a společné s účinnou látkou z mořských řas LIPOUT’u ™ stimuluje spalování tuků a řeší problém nepříjemné celulitidy. Kůže je hladší, hloubkově hydratovaná a pevnější. Balzám také zmírňuje podráždění v důsledku opalování nebo depilace. Díky obsahu přírodního kolagenu rychle regeneruje, zpevňuje a vyhlazuje pokožku, účinně zpomaluje proces stárnutí. Produkt intenzivně hydratuje a obnovuje hebkost a pružnost pokožky.

 

KOUPIT NYNÍ