Kdo jsem


Denisa Fuksová
  • Zdravotní masérka akreditovaná MZ %
  • Lymfoterapeutka a výživová poradkyně %
  • Expertka v oblasti marketingové komunikace %

Denisa Fuksová

Jsem bývalá manažerka, co se doslova vykutálela z korporátní židle. Shodila jsem skoro 40 kilo a pravidelně cvičím. Vyloupla se ze mne pěkná ženská a zastánkyně zdravého životního stylu. Poradím i vám, jak zkrásnět a pečovat o tělo. Je jedno, jestli vysedáváte u počítače, zahradničíte nebo máváte v ruce raketou. Poradím si s bolavými zády, tenisovým loktem i zmrzlým ramenem. Potřebujete zhubnout, zbavit se otoků nohou či celulitidy? Není problém. Nabízím manuální lymfodrenáže i anticelulitidní programy. A jestli chcete poradit s jídelníčkem, je to ideální kombinace. Jsem odpůrkyní nezdravých diet vedoucích pouze k dalšímu přibírání. Klientům pomáhám upravit především svůj životní styl a způsob myšlení. Člověk se nejprve musí naučit naslouchat své tělo, aby uslyšel i to, co mu říká jeho duše. Jako masérka jsem získala kvalifikaci akreditovanou Ministerstvem zdravotnictví a absolvovala jsem řadu certifikovaných specializovaných kurzů. Setkat se se mnou můžete i v hotelu Chateau Mcely *****, kde pracuji jako externí terapeutka. Kromě toho se stíhám věnovat marketingovým projektům, vegetariánskému vaření a dalšímu studiu. Ať už si mě najdete z jakéhokoli důvodu, odcházet budete určitě spokojeni. Těším se na vás.

Jsem bývalá manažerka, co se doslova vykutálela z korporátní židle. Shodila jsem skoro 40 kilo a pravidelně cvičím. Vyloupla se ze mne pěkná ženská a zastánkyně zdravého životního stylu. Poradím i vám, jak zkrásnět a pečovat o tělo.

Je jedno, jestli vysedáváte u počítače, zahradničíte nebo máváte v ruce raketou. Poradím si s bolavými zády, tenisovým loktem i zmrzlým ramenem. Potřebujete zhubnout, zbavit se otoků nohou či celulitidy? Není problém. Nabízím manuální lymfodrenáže i anticelulitidní programy. A jestli chcete  poradit s jídelníčkem, je to ideální kombinace. Jsem odpůrkyní nezdravých diet vedoucích pouze k dalšímu přibírání. Klientům pomáhám upravit především svůj životní styl a způsob myšlení. Člověk se nejprve musí naučit naslouchat své tělo, aby uslyšel i to, co mu říká jeho duše.

Jako masérka jsem získala kvalifikaci akreditovanou Ministerstvem zdravotnictví a absolvovala jsem řadu certifikovaných specializovaných kurzů. Setkat se se mnou můžete i v hotelu Chateau Mcely *****, kde pracuji jako externí terapeutka. Kromě toho se stíhám věnovat marketingovým projektům, vegetariánskému vaření a dalšímu studiu.

Ať už si mě najdete z jakéhokoli důvodu, odcházet budete určitě spokojeni.

Těším se na vás.