Kdo jsem


Denisa Fuksová
  • Zdravotní masérka a lymfoterapeutka %
  • Kosmetička a školitelka %
  • Expertka v oblasti marketingové komunikace %

Denisa Fuksová

Jsem zkušená terapeutka s praxí z nejlepších hotelů a spa. O klienty pečuji ve vlastním salonu na Andělu, potkat se ale můžeme i v hotelu Chateau Mcely, dříve též v The Augustine, The M-Spa nebo Mandarin Oriental. Individuálním klientům nabízím masérské a kosmetické služby. Jako masérka jsem získala kvalifikaci akreditovanou Ministerstvem zdravotnictví a absolvovala jsem řadu certifikovaných specializovaných kurzů. Ačkoli se zaměřuji hlavně na lymfatické a anticelulitidní masáže, poradím si i s bolavými zády či tenisovým loktem. K základnímu kosmetickému ošetření patří hloubkové čištění pleti, masáž obličeje, aplikace vhodných masek a přístrojové ošetření.  Pro skupiny či firmy organizuji eventy, i mimo Prahu. Vzhledem k mé předchozí profesní historii poskytuji i poradenství z oblasti marketingu a sales či tréninky pro spa terapeuty. Potkat se můžeme i na některém z rekvalifikačních kurzů, kde školím budoucí spa profesionály. Individuálně připravuji i ke zkouškám profesní kvalifikace či pomáhám s rozjezdem podnikání. Ať už si mě najdete z jakéhokoli důvodu, odcházet budete určitě spokojeni. Těším se na Vás. 

Jsem zkušená terapeutka s praxí z nejlepších hotelů a spa. O klienty pečuji ve vlastním salonu na Andělu, potkat se ale můžeme i v hotelu Chateau Mcely, dříve též v The Augustine, The M-Spa nebo Mandarin Oriental.

Individuálním klientům nabízím masérské a kosmetické služby. Jako masérka jsem získala kvalifikaci akreditovanou Ministerstvem zdravotnictví a absolvovala jsem řadu certifikovaných specializovaných kurzů. Ačkoli se zaměřuji hlavně na lymfatické a anticelulitidní masáže, poradím si i s bolavými zády či tenisovým loktem. K základnímu kosmetickému ošetření patří hloubkové čištění pleti, masáž obličeje, aplikace vhodných masek a přístrojové ošetření.  Pro skupiny či firmy organizuji eventy, i mimo Prahu.

Vzhledem k mé předchozí profesní historii poskytuji i poradenství z oblasti marketingu a sales či tréninky pro spa terapeuty. Potkat se můžeme i na některém z rekvalifikačních kurzů, kde školím budoucí spa profesionály. Individuálně připravuji i ke zkouškám profesní kvalifikace či pomáhám s rozjezdem podnikání.

Ať už si mě najdete z jakéhokoli důvodu, odcházet budete určitě spokojeni.

Těším se na Vás.