Výživové poradenství


Nevíte si rady s kily navíc? Chcete se cítit lépe a překvapit sebe i své okolí novým zevnějškem? Potom je individuální péče pro vás to nejlepší.  Připravujeme programy na míru. Kromě úpravy jídelníčku vám poradíme, jak pečovat o své tělo a podpořit proces hubnutí tělovými procedurami.

ZMĚŘÍME VÁS, ABYCHOM MĚLI CO PŘEMĚŘOVAT

Uděláme pár měření, abychom se měli od čeho odpíchnout.
Zvážíme vás, vezmeme míry, zjistíme obsah jednotlivých složek v těle. Používáme přesnou a spolehlivou bioimpedanční váhu Omron umožňující 4-senzorové měření.  Zanalyzujeme obsah celkového i viscerálního tuku, BMI index i váš bazální metabolismus. Kromě vážení si posvítíme i na váš současný pohybový režim.

Nemáte se čeho obávat. Co naměříme na začátku, můžete rychle pustit z hlavy. Za pár měsíců budou tahle čísla minulostí.

PŘINESTE SVŮJ JÍDELNÍČEK A MY VÁM HO VYLEPŠÍME

Mučíte se hlady a vaše tělo zůstává pořád stejně zakulacené?
Miminko přibírá na váze a vy bohužel s ním?
Sedíte celý den v kanceláři, tlačí vás kalhoty nebo se vám dokonce trhají knoflíky u košile?
Vyzkoušeli jste hubnoucí čaje, koktejly, krabičky, ale kila jsou zase nahoře?

Ideální váhy lze dosáhnout bez drahých přípravků a mučení. Většina lidí totiž jí buď málo, hodně nebo jim chybí vyvážená skladba jídelníčku. Společně s nedostatkem pohybu pak jenom přibírají.
Poradíme vám, jak postupně změnit stravovací návyky a přijmout je už navždy za své. Budete se cítit lépe a snížíte tím riziko onemocnění cukrovkou, vysokým krevním tlakem či jinými civilizačními chorobami.
Upravíme vám stávající jídelníček tak, aby chuťově odpovídal vašim představám a zároveň splňoval energetické a kvalitativní nároky.
A když budete chtít, naučíme vás vařit pár nových jídel.

TĚLOVÁ PÉČE

Chcete urychlit váš metabolismus a vyplavování tuků? Máme pro vás hned několik technik. Vyzkoušejte manuální lymfodrenáž, anticelulitidní masáž nebo nový  komplexní program Integrační zeštíhlení s francouzskou kosmetikou Thalgo. Program je určen proti celulitě a na zpevnění ochablých partií. Využívá blahodárných účinků mořských řas, listů olivovníku a kontryhelu. Kombinace aktivního kyslíku, řas, speciální masáže Perfect Sculp redukuje významně tvorbu lipidů.