Kdo jsem


Denisa Fuksová
  • Zdravotní masérka a lymfoterapeutka %
  • Kosmetička a školitelka %
  • Expertka v oblasti marketingové komunikace %

Denisa Fuksová

Jsem zkušená terapeutka s praxí z nejlepších hotelů a spa. O klienty pečuji ve vlastním salonu na Andělu, potkat se ale můžeme i v hotelech Chateau Mcely ,  The Emblem či Augustine, kde pracuji jako externí terapeutka. Jako masérka jsem získala kvalifikaci akreditovanou Ministerstvem zdravotnictví a absolvovala jsem řadu certifikovaných specializovaných kurzů. Je jedno, jestli vysedáváte u počítače, zahradničíte nebo máváte v ruce raketou. Poradím si s bolavými zády, tenisovým loktem i zmrzlým ramenem. Trápí vás akné nebo chcete jen obarvit obočí? Poskytuji kosmetické služby. Potřebujete zhubnout, zbavit se otoků nohou či celulitidy? Není problém. Nabízím manuální lymfodrenáže i anticelulitidní programy.  Vzhledem k mé předchozí profesní historii poskytuji i marketingové poradenství, semináře z oblasti zákaznické spokojenosti či soft skills pro spa terapeuty. Ať už si mě najdete z jakéhokoli důvodu, odcházet budete určitě spokojeni. Těším se na Vás. 

Jsem zkušená terapeutka s praxí z nejlepších hotelů a spa. O klienty pečuji ve vlastním salonu na Andělu, potkat se ale můžeme i v hotelech Chateau Mcely, The Augustine nebo Mandarin Oriental,  kde pracuji jako externí terapeutka.

Jako masérka jsem získala kvalifikaci akreditovanou Ministerstvem zdravotnictví a absolvovala jsem řadu certifikovaných specializovaných kurzů.

Je jedno, jestli vysedáváte u počítače, zahradničíte nebo máváte v ruce raketou. Poradím si s bolavými zády, tenisovým loktem i zmrzlým ramenem. Trápí vás akné nebo chcete jen obarvit obočí? Poskytuji kosmetické služby. Potřebujete zhubnout, zbavit se otoků nohou či celulitidy? Není problém. Nabízím manuální lymfodrenáže i anticelulitidní programy. 

Vzhledem k mé předchozí profesní historii poskytuji i marketingové poradenství, semináře z oblasti zákaznické spokojenosti či soft skills pro spa terapeuty.

Ať už si mě najdete z jakéhokoli důvodu, odcházet budete určitě spokojeni.

Těším se na Vás.