Jakou péči či masáž


Vyberte si masáž či tělovou péči, která vám vyhovuje. Na uvolnění bolesti, proti stresu nebo jen tak pro relaxaci. Z naší nabídky si určitě vyberete.

HLOUBKOVÁ MASÁŽ ZAD A ŠÍJE

Masáž pro bolavá záda a ztuhlou šíji.  Hloubková masáž uvolní zatuhlé svaly. Masáž lze kombinovat s technikou Breussovy masáže, která je zaměřená na oblast kolem páteře. Třezalkový olej odstraní bolest a dodá výživu jednotlivým obratlům.

MANUÁLNÍ LYMFATICKÁ MASÁŽ

Jemná hmatová technika pomáhá proti otokům. Zatočí s celulitidou a nahromaděnými tuky. Hmaty jsou prováděny pomalu a nižším tlakem než jste zvyklí u běžných masáží.

MASÁŽ PRO UNAVENÉ RUCE | NOHY

Masáž vhodná pro ty, co nadměrně zatěžují své ruce či nohy. Ideální pro lidi z kanceláře, hudebníky, švadlenky či sportovce.Masáž uleví od bolesti při tenisovém lokti, zmrzlém rameni či v případě přetížení svalů stehen a lýtek. Preventivně působí také před onemocněním syndromem karpálního tunelu. Doporučený konopný zábal působí blahodárně na svaly, šlachy i klouby.

MASÁŽ TĚHOTNÝCH

Nastávajícím maminkám uleví od bolesti zad a těžkých nohou. Jemné tahy pohladí a dopřejí pohodu a klid mamince i miminku.

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY A ANTISTRESOVÁ MASÁŽ

Prastará ajurvédská technika, kterou dodnes praktikují Indové již od útlého dětství.
Pomáhá ulevit od stresu a napětí . Víská ve vlasech jako u kadeřníka.

LYMFODRENÁŽ OBLIČEJE A DEKOLTU

Šetrná technika podpoří správný tok lymfy. Odstraní toxické látky z obličeje a dekoltu. Pleti navrací hladkost a jemnost.

AROMA MASÁŽ

Olejová masáž se směsí 100% esenciálních olejů. S terapeutem si vyberete sami nejvhodnější vůni. Terapie pro tělo i duši.

ANTICELULITIDNÍ MASÁŽ

Masáž zaměřená lokálně na problematické partie s celulitou.  Můžete si vybrat techniku masáže baňkováním v kombinaci s anticelulitidním olejem nebo masáž s ozonovým zábalem.

PERFECT BODY BY LARENS

Ošetření kosmeceutiky Larens Profesional Biopeptide obsahujícími revoluční rybí peptidy, díky kterým účinné látky pronikají hluboko do pokožky. Liftingová masáž odbourává tuky, po aplikaci Thermo Active Spray s výtažky mořských řas následuje zábal nohou pro dokonalou regeneraci. Na závěr jsou nohy ošetřeny krémem Perfect Body obohaceným o kyselinu hyaluronovou či kolagen.